Haberler / Blog

Yabancı Şef Bein Gurme'de başladı

Ülkemizdeki gastronomi elçilerinin mutfak serüvenleri Yabancı Şef programı ile bizlerle buluşuyor. Yabancı Şef, 10 Aralık'tan itibaren her Cumartesi 18:00'de Bein Gurme'de ..

Devamı
Lezzetin Ustaları 80. bölüm

Yapımcısı olduğumuz Lezzetin Ustaları'nın 80. bölümüyle bu hafta İzmir Tire'deyiz. Babası Ali ustadan öğrendiği “Tire Kebabı”nı kardeşleriyle bitlikte geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Aziz ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz. ..

Devamı
Lezzetin Ustaları 79. Bölüm

Ftp Dijital olarak yapımcısı olduğumuz Lezzetin Ustaları 79. Bölümün konuğu meşhur Beyoğlu Kelle Söğüşcü Muammer Usta. Lezzetin Ustaları her cumartesi Saat 20:55’te beIN GURME'de  ..

Devamı
Yes Chef | Sanayi 313 Kitchen

Çekimlerini ve görüntü yönetmenliğini yaptığımız, beIN GURME’de yayınlanan Yes Chef programı Müge Ergül Karaca | Sanayi 313 Kitchen bölüm tanıtımı  ..

Devamı
Yes Chef Alaf

Çekimlerini ve görüntü yönetmenliğini yaptığımız, beIN GURME’de yayınlanan Yes Chef programı Murat Deniz Temel | Alaf bölüm tanıtımı ..

Devamı
Yes Chef Od Urla

Çekimlerini ve görüntü yönetmenliğini yaptığımız, beIN GURME’de yayınlanan Yes Chef programı Osman Sezener | Od Urla bölüm tanıtımı ..

Devamı